PŘIHLÁŠKA DO TURNAJE 6-7.července 2024

STARTOVNÉ : 1500,-KČ

Možnosti zaplacení startovného:
    Bankovním převodem: bankovní převod částky 1500,- Kč na účet 9097770247/0100. Jako variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce uveďte název týmu včetně kontaktní osoby.

Složením hotovosti: startovné je také možné složit v hotovosti přímo v areále SPORTOVNÍ KLUBY POLIČKA – hospůdka v OFSAJDU a to u p Opiny každý den od 17:00 do 21:00

Doba hry:  základní skupiny1×12 minut,                 PLAY_OFF2×10 minut,                 SEMIFINÁLE a zápasy o medaile2×10 minut

Soupiska – každé mužstvo obdrží před zahájením turnaje „soupisku týmu“ (max. 12 hráčů). Tuto soupisku řádně vyplní a odevzdá při prezenci na turnaji ve stánku VIP. Počet hráčů na soupisce je omezeno 12-hráčema, hráč může být pouze na jedné soupisce. Do zápasu za daný tým může nastoupit pouze hráč uvedený na soupisce daného týmu. Správní poplatek za dopsání hráče na soupisku v průběhu turnaje je 100 Kč. Porušení těchto bodů bude potrestáno vyloučením týmu z turnaje. (všechny zápasy týmu budou kontumovány). Postup – za vítězství obdrží mužstvo 3 body, remízu 1 bod. Při nerozhodném výsledku v PLAY_OFF se kopou 3 pokutové kopy.

O umístění rozhoduje:

1. větší počet získaných bodů ve skupině 2. větší počet získaných bodů ze vzájemných utkání 3. větší rozdíl skóre ze vzájemných utkání 4. větší počet vstřelených branek ve vzájemných utkáních 5. větší rozdíl skóre ve skupině 6. větší počet vstřelených branek ve skupině 7. los

Malá domů – není povolena (chytne li brankář rukama míč, který mu byl přihrán spoluhráčem a to částí nohy od kolene níže, týká se i autového kopu). Hra s brankářem nohou je dovolena neomezeně.

Vyloučení – vyloučený hráč se nesmí znovu vrátit  v uvedeném zápase do hry a mužstvo hraje 5 minut oslabené i v případě inkasované branky. V dalším zápase může vyloučený nastoupit.

Rozhodčí ukončí utkání v případě, že počet hráčů jednoho z družstev na hrací ploše klesl pod tři, dále při inzultaci rozhodčího.

Inzultací se rozumí: udeření, kopnutí, úmyslné podražení, násilné vražení, násilné cloumání, úmyslné vyražení píšťalky z úst, úmyslné prudké udeření míčem nebo jiným předmětem, plivnutí na rozhodčího, polití vodou, vytržení karet z ruky, apod.

Při inzultaci rozhodčího je mužstvo vyloučeno z turnaje a všechny jeho výsledky jsou kontumovány!

Karty – pokud hráč obdrží žlutou nebo červenou kartu, jeho tým je povinen uhradit sankce. Kartu mohou dostat i hráči na střídačce za nesportovní chování. Sankce je nutné uhradit nejpozději do následujícího utkání svého mužstva.ŽK (žlutá karta) – 20 Kč , ČK (červená karta) – 50 Kč. Peníze za pokuty budou vybírány ihned po zápase u pracovnice ve VIP stánku u tribuny. Je možné uhradit vratnou zálohu, z které budou sankce strhávané.

Standartní situace – auty se rozehrávají kopem, míč musí stát na čáře, v klidu. Autový a rohový kop hráč musí provést do 5 vteřin od okamžiku, kdy má míč v moci a je na místě kopu. Přímo z rohového kopu může být dosaženo branky. Branky nelze dosáhnout přímo ze zahajovacího výkopu, autového kopu, z nepřímého volného kopu ani přímo z výhozu brankáře, z výkopu brankáře ano!

Při rozehrávání standardních situací, musí být všichni hráči soupeřova družstva vzdáleni nejméně 5 metrů. Míč takto rozehrávaný musí ležet v klidu na místě kopu a ve hře je až poté, co se pohne. Pokud se hráč družstva, proti kterému je volný kop zahráván, přiblíží k míči dříve, než je rozehrán, rozhodčí nařídí opakování volného kopu a provinivšího se hráče napomene žlutou kartou.

Brankář rozehrává z pokutového území z ruky, pokud míč položí na zem, je ve hře.

Ofsajdy – nepískají se.

Ostatní – každé z mužstev je povinno mít na turnaji 1 míč č. 5. Mužstvo musí před zahájením utkání oba míče předložit rozhodčímu (tzn. že tyto míče budou během hry uloženy u středové čáry).Kopačky s výměnnými kolíky jsou zakázány! Čekací doba neexistuje, pokud se tým nedostaví včas k utkání, následuje kontumace 3:0.Hráči týmu mají jednotnou barvu dresů, brankář musí být odlišen jinou barvou dresu. (V případě stejných dresů u obou mužstev rozhodne o změně dresů los (rozlišováky). Čísla na dresu, nejsou povinná, ale je nutná identifikace hráče při vstřelení branky, udělení ŽK, nebo ČK, rozhodčímu. Turnaj se hraje za každého počasí. V případě trvalejších dešťů a dle rozhodnutí majitele hřiště o nezpůsobilosti terénu budou se kopat pokutové kopy dle rozlosování. Protesty – je možné podat ve VIP stánku do 10-ti minut po ukončení zápasu s vkladem 300,- Kč. Protest musí být vyřešen do 30-ti minut. Je-li uznán jako oprávněný, vklad se vrací. Po zaplacení startovného je tým považovaný za definitivně přihlášený, startovné se nevrací!

Závěr – soutěž není pojištěna a všichni zde startují na vlastní nebezpečí. Prostory areálu nejsou hlídané, proto si za veškeré věci odložené v celém areálu odpovídá každý sám a nemá nárok na jakékoliv odškodnění ze strany organizátora.

Tato pravidla jsou závazná pro všechny týmy a hráče. Je povinností vedoucího týmu s nimi seznámit všechny hráče. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel, hřiště i systému a to i v průběhu turnaje. V tomto případě budou o těchto změnách informováni všichni kapitáni (vedoucí) týmů.

Kontaktní osoba turnaje: Václav Obolecký, +420 737 257 395 (stánek VIP, vedle hlavní tribuny)